Programma

jan
19
zo
14:30 Geulsche Boys 1 – FC RIA 1
Geulsche Boys 1 – FC RIA 1
jan 19 @ 14:30 – 16:30
Geulsche Boys 1 - FC RIA 1 @ Accommodatie Geulsche Boys
14262 19-1-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Geulsche Boys 1 FC RIA 1 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 J. Cruz (Scheidsrechter) gepland 2
jan
26
zo
11:30 SV Meerssen 4 – Geulsche Boys 2
SV Meerssen 4 – Geulsche Boys 2
jan 26 @ 11:30 – 13:30
SV Meerssen 4 - Geulsche Boys 2 @ Sportpark Marsana
56570 26-1-2020 11:30 0519 Mannen Zondag reserve SV Meerssen 4 Geulsche Boys 2 Veld Sportpark Marsana MEERSSEN veld 1 gepland 0
14:30 RKVV Neerbeek 1 – Geulsche Boys 1
RKVV Neerbeek 1 – Geulsche Boys 1
jan 26 @ 14:30 – 16:30
RKVV Neerbeek 1 - Geulsche Boys 1 @ Sportpark Neerbeek
14250 26-1-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) RKVV Neerbeek 1 Geulsche Boys 1 Veld Sportpark Neerbeek BEEK LB veld 1 gepland 2
feb
2
zo
10:00 Geulsche Boys VR1 – RKHBS VR2
Geulsche Boys VR1 – RKHBS VR2
feb 2 @ 10:00 – 12:00
Geulsche Boys VR1 - RKHBS VR2 @ Accommodatie Geulsche Boys
29421 2-2-2020 10:00 513 Vrouwen Zondag Geulsche Boys VR1 RKHBS VR2 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 concept 0
12:00 Geulsche Boys 2 – I.B.C.’03 2
Geulsche Boys 2 – I.B.C.’03 2
feb 2 @ 12:00 – 14:00
Geulsche Boys 2 - I.B.C.'03 2 @ Accommodatie Geulsche Boys
56632 2-2-2020 12:00 0519 Mannen Zondag reserve Geulsche Boys 2 I.B.C.’03 2 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 concept 0
14:30 Geulsche Boys 1 – IVS 1
Geulsche Boys 1 – IVS 1
feb 2 @ 14:30 – 16:30
Geulsche Boys 1 - IVS 1 @ Accommodatie Geulsche Boys
14263 2-2-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Geulsche Boys 1 IVS 1 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 concept 2
feb
9
zo
10:30 SVME 3 – Geulsche Boys 2
SVME 3 – Geulsche Boys 2
feb 9 @ 10:30 – 12:30
SVME 3 - Geulsche Boys 2 @ Sportpark Ir.Mirland
21046 9-2-2020 10:30 0519 Mannen Zondag reserve SVME 3 Geulsche Boys 2 Veld Sportpark Ir.Mirland EIJSDEN veld 3 concept 0
12:00 Langeberg VR2 – Geulsche Boys VR1
Langeberg VR2 – Geulsche Boys VR1
feb 9 @ 12:00 – 14:00
Langeberg VR2 - Geulsche Boys VR1 @ Sportpark In de Struiken
29473 9-2-2020 12:00 513 Vrouwen Zondag Langeberg VR2 Geulsche Boys VR1 Veld Sportpark In de Struiken BRUNSSUM veld 3 concept 0
14:30 Slekker Boys 1 Geulsche Boys 1
Slekker Boys 1 Geulsche Boys 1
feb 9 @ 14:30 – 16:30
Slekker Boys 1 Geulsche Boys 1 @ Sportpark Slekker Boys
13978 9-2-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Slekker Boys 1 Geulsche Boys 1 Veld Sportpark Slekker Boys ECHT  veld 1 concept 2
feb
16
zo
10:00 Geulsche Boys VR1 – ST FC Gulpen...
Geulsche Boys VR1 – ST FC Gulpen...
feb 16 @ 10:00 – 12:00
Geulsche Boys VR1 - ST FC Gulpen/SV Geuldal VR1 @ Accommodatie Geulsche Boys
29422 16-2-2020 10:00 513 Vrouwen Zondag Geulsche Boys VR1 ST FC Gulpen/SV Geuldal VR1 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 concept 0

Activiteiten

feb
15
za
09:00 Nonnevotten Verkoop
Nonnevotten Verkoop
feb 15 @ 09:00
Nonnevotten Verkoop
Ten bate van onze jeugdopleiding worden voor carnaval de traditionele nonnevotten weer verkocht. Nonnevot (Limburgs voor de kont van een non, letterlijk nonnenkont. Soms: nonnenvot) of strik is een typisch Limburgs gebak(je) in de vorm van een lus met een losse knoop en wordt traditioneel met carnaval (Vastelaovend) gegeten. Tegenwoordig zijn nonnevotten vanaf ongeveer een[...]
apr
27
ma
10:00 Koningsdag
Koningsdag
apr 27 @ 10:00 – 23:30
Koningsdag @ Accommodatie Geulsche Boys
Dag- en avondprogramma ter gelegenheid van Koningsdag, verdere informatie volgt te zijner tijd…..reserveer de datum alvast in je agenda….
jun
5
vr
09:00 Jeugdkamp
Jeugdkamp
jun 5 @ 09:00 – jun 7 @ 21:00
Eind mei/begin Juni, afhankelijk van einde seizoen en minst drukke weekend, verder info volgt wederom zo snel mogelijk…

Kledingsponsoren

Slider

Sponsoren

Slider