zo ma di wo do vr za
1
2
3
4
5
Geulsche Boys JO17-1 – FC Landgraaf JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) 13:00
Geulsche Boys JO17-1 – FC Landgraaf JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker)
sep 5 @ 13:00
Geulsche Boys JO17-1 - FC Landgraaf JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) @ Accommodatie Geulsche Boys
5933 05-09-2020 13:00 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule FC Landgraaf JO17-1 Geulsche Boys JO17-1 Veld Sportpark Heigank LANDGRAAF veld 1 gepland 0
Haslou JO15-3G – Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) 14:00
Haslou JO15-3G – Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker)
sep 5 @ 14:00
Haslou JO15-3G - Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) @ Sportpark Mergelakker
6049 05-09-2020 14:00 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Haslou JO15-3G Geulsche Boys JO15-1 Veld Sportpark Mergelakker ELSLOO LB veld 1 gepland 0
6
Geulsche Boys VR1 – SV Meerssen VR1 (Beker) 10:00
Geulsche Boys VR1 – SV Meerssen VR1 (Beker)
sep 6 @ 10:00
Geulsche Boys VR1 - SV Meerssen VR1 (Beker) @ Accommodatie Geulsche Boys
3623 06-09-2020 10:00 B2800 Vrouwen beker zondag poule Geulsche Boys VR1 SV Meerssen VR1 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 gepland 0
RKASV 5 – Geulsche Boys 2 (Beker) 12:00
RKASV 5 – Geulsche Boys 2 (Beker)
sep 6 @ 12:00
RKASV 5 - Geulsche Boys 2 (Beker) @ Sportpark Geusselt
4255 06-09-2020 12:00 B1600 Mannen beker reserve zondag poule RKASV 5 Geulsche Boys 2 Veld Sportpark Geusselt Noord MAASTRICHT veld 1 gepland 0
Berg ’28 – Geulsche Boys (Beker) 14:30
Berg ’28 – Geulsche Boys (Beker)
sep 6 @ 14:30
Berg '28 - Geulsche Boys (Beker) @ Sportpark Wippertse Heide
120 06-09-2020 14:30 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule Berg’28 Geulsche Boys Veld Sportpark Wippertse Heide BERG EN TERBLIJT veld 1 gepland 0
7
8
9
10
11
12
Scharm JO17-3 – Geulsche Boys JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) 13:00
Scharm JO17-3 – Geulsche Boys JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker)
sep 12 @ 13:00
Scharm JO17-3 - Geulsche Boys JO17-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) @ Sportpark Scharn
5745 12-09-2020 13:00 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule Scharn JO17-3 Geulsche Boys JO17-1 Veld Sportpark Scharn MAASTRICHT veld 4 gepland 0
Groene Ster JO15-2 – Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) 15:30
Groene Ster JO15-2 – Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker)
sep 12 @ 15:30
Groene Ster JO15-2 - Geulsche Boys JO15-1 (Zwaluwen Jeugdbeker) @ Sportpak Pronsenbroek Veld 2
6448 12-09-2020 15:30 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Groene Ster JO15-2 Geulsche Boys JO15-1 Veld Sportpark Pronsenbroek HEERLEN veld 2 gepland 0
13
De Ster VR1 – Geulsche Boys VR1 (Beker) 11:00
De Ster VR1 – Geulsche Boys VR1 (Beker)
sep 13 @ 11:00
De Ster VR1 - Geulsche Boys VR1 (Beker) @ Sportpark 't Hetjen
3506 13-09-2020 11:00 B2800 Vrouwen beker zondag poule De Ster VR1 Geulsche Boys VR1 Veld Sportpark ’t Hetjen STEIN LB veld 1 gepland 0
Geulsche Boys 2 – Bunde 4 (Beker) 12:00
Geulsche Boys 2 – Bunde 4 (Beker)
sep 13 @ 12:00
Geulsche Boys 2 - Bunde 4 (Beker) @ Accommodatie Geulsche Boys
4895 13-09-2020 12:00 B1600 Mannen beker reserve zondag poule Geulsche Boys 2 Bunde 4 Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 gepland 0
FC Kerkrade West – Geulsche Boys (Beker) 14:30
FC Kerkrade West – Geulsche Boys (Beker)
sep 13 @ 14:30
FC Kerkrade West - Geulsche Boys (Beker) @ Sportpark Willem Sofia
426 13-09-2020 14:30 B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule FC Kerkrade-West Geulsche Boys Veld Sportpark Willem Sophia KERKRADE veld 1 gepland 0
14
15
16
17
18
19
20
Geulsche Boys – Rimburg 14:30
Geulsche Boys – Rimburg
sep 20 @ 14:30
Geulsche Boys - Rimburg @ Accommodatie Geulsche Boys
13193 20-09-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Geulsche Boys Rimburg Veld Sportpark Geulsche Boys GEULLE veld 1 gepland 0
21
22
23
24
25
26
27
Daalhof – Geulsche Boys 14:30
Daalhof – Geulsche Boys
sep 27 @ 14:30
Daalhof - Geulsche Boys @ Sportpark Hazendans
13181 27-09-2020 14:30 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) Daalhof Geulsche Boys Veld Sportpark Hazendans MAASTRICHT veld 1 gepland 0
28
29
30